Ajakirja Meie Misjon sügisnumber

Misjonikeskuse kvartaliväljaandes saab seekord tutvuda kokkuvõttega Narva kirikute päevadest. Leevi Reinaru ja Anu Väliaho jagavad muljeid reisilt Marimaale Joškar-Ola koguduse 25. sünnipäevale. Tuttavaks saab misjonikeskuse uue töötaja Katarina Kaleininkasega.

Järjekordse kirja on kirjutanud misjonär Liliann Keskinen. Lasnamäe kogudus kutsub leerikooli, soome keele tundidesse ja muusikaõhtutele. Tagasi vaadatakse ka Riias toimunud kuulutusüritusele.

Juhtkiri on EKNi president Andres Põderilt oikumeenia loomulikkusest misjonitöös. Kaido Soom tuletab teoloogiarubriigis meelde, et meile on antud taevane valgus, mida saame ka teistele jagada.

Ajakirja saab tellida ka oma postkasti, kui teatate meile täpse postiaadressi. Tellijaile saadame ajakirja tasuta.

Kirjutajad ja pildistajad on meil vabatahtlikud, aga trükkimine ja postitamine maksavad. Seega ootame rõõmsaid annetusi, et väljaanne võiks edaspidigi ilmuda.

Ajakirja saab lugeda pdf kujul ka siit.

Tags Clouds