Kevadine „Meie Misjon” on ilmunud

EELK Misjonikeskuse ajakirja värske number toob ära Leevi Reinaru muljed maailmamisjoni konverentsilt Tansaanias. Misjoniassessor Katrin-Helena Melder ammutab juhtkirjas inspiratsiooni koraalist „Kevad, sinu lävel seistes” ning misjonikomisjoni liige, teoloog Kaido Soom vaatleb ülestõusmist misjoni aspektist.

Kokku on võetud osalejate tagasiside kristliku eluviisi koolituselt L10T, samuti evangeelse ajakirja Pluss valmimisprotsess noorte vabatahtlike osalusel. Veebruaris 20. sünnipäeva tähistanud Misjonikoor heidab pilgu nii oma sünnile kui ka viimastele sündmustele. Misjonär Liliann Keskinen Peterburist jagab Ingeri kiriku uudiseid ning õpetaja Urmas Karileet tutvustab Narva kirikute päevade plaane septembriks 2018.

Ajakiri peaks tellijateni jõudma aprilli viimasel nädalal.

EELK Misjonikeskuse, koguduste ja partnerite koostööd peegeldav ning võimalusi tutvustav „Meie Misjon” ilmub neli korda aastas. Annetuste toel ilmuv väljaanne saadetakse EELK kogudustele ja tellijatele tasuta. Tellimiseks tuleb teatada täpne postiaadress aadressil mk@eelk.ee või tel 6464 760.

„Meie Misjonit” saab lugeda ka veebist

Tags Clouds