Ilmus Meie Misjoni kevadnumber

Misjonikeskuse ajakiri ilmub nüüdsest üleni värvilisena ja sisaldab iga kord 12 lehekülge varasema kahe 4-leheküljelise ja kahe 20-leheküljelise numbri asemel. Aastane sisumaht jääb seega samaks, jaotudes ühtlasemalt.

Tänavuses kevadnumbris saab tutvuda juhataja Leevi Reinaru mõtetega keskuse 20-le tegevusaastale tagasi vaadates. Tartus koolitati kogudusekooli Kasvuaeg läbiviijaid ning Kuressaares Saaremaa koguduste aktiive. Sauel on kestnud luterlik kogudusetöö juba viis aastat! Kuidas saab koguduses alguse noortebänd ning mis seob kristlastest loomeinimesi?

Miks tasub ühel kogudusel teise eest palvetada? Milliseid misjonimeetodeid kasutas apostel Paulus ning miks tasub sõita mai lõpul Tartusse? Kuidas mõjutab Piiblist arusaamist taustakultuuri tundmine ning kui kauaks jääb Eesti vabatahtlik Sambiasse seekord?

Lugeda saab ka siit: Meie Misjon kevad 2017, pdf

Tags Clouds