In Koolitamine

“Kasvuajas” osalenute motivatsioonipäev

Koguduse vabatahtlikele ning vaimulikele mõeldud “Kasvuaja” koolitus on EELK Misjonikeskuse üks kõige kauem väldanud koolitusi. Viimase viie aasta jooksul on selles osalenud umbes 70 inimest, kes on saanud praktilisi näpunäiteid ja inspiratsiooni väikerühmatööks koguduses.
Loodame, et ollakse saanud õpitut ka praktiliselt rakendada. Ehk on selle aja jookul tekkinud ka küsimusi rühma juhtimise või materjalidega seoses? Võib-olla on rühma alustamine mingil põhjusel ikka vaid mõtteks jäänud? Ehk vajatakse julgustust, et sellega edasi minna või soovitakse uuesti läbi mõelda, miks on väikegrupitöö kristlasena kasvamisel toeks?

Kutsume koolitusel osalenuid nüüd MOTIVATSIOONIPÄEVALE, mille eesmärk on vastastikune kogemuste jagamine, küsimuste küsimine ja neile vastuste otsimine, kuid ka uuesti innustumine väikerühmatööst. Saame kokku, et leida kosutust ja julgustust Jumala Sõnast, et üheskoos Jumalat ülistada ja väikerühmatöö sihte seada.

Motivatsioonipäevad toimuvad Tallinnas EELK Misjonikeskuses (Tehnika 115, Tallinn) 2. juunil kell 11-16 ja Tartus EELK Tartu Maarja koguduses (Õpetaja 5, Tartu) 8. septembril kell 11-16.
Valige sobivam päev ja andke oma tulekust teada helene.toivanen@eelk.ee või 5646 4135.
Osalustasu 5 € katab lõunasöögi ja kohvipauside kulud.

Tallinna motivatsioonipäevale registreerimise tähtaeg on 27. mai. Tartu motivatsioonipäevale registreerimise tähtaeg on 2. september.
Väikerühm on hea koht, kus üksteist julgustada ning üksteise eest palvetada, otsides üheskoos Jeesuse ligiolu ja uurida Jumala Sõna. Jeesus ütleb: “Sest kus kaks või kolm on minu nimel koos, seal olen mina nende keskel.” (Mt 18:20)