Loovustegevused

LIFE laager

LIFE on kristlik laager noortele, kus on võimalik õppida muusikat, maalimist, tantsimist, näitlemist, video tegemist, fotograafiat või käsitööd. Iga osaleja saab valida meelepärase töötoa ning oma oskusi avastada ja arendada professionaalsete õpetajate käe all.

Õhtuti ja hommikuti toimub programm, kus saab kuulda Jumala Sõna, koos ülistada Jumalat ning teiste kristlastega koos olla.

Laagri viimasel õhtul toimub kontsert-etendus, mis pannakse kokku laagri jooksul ning kus näidatakse laagris õpitut. Paneme üles ka näituse valminud maalidest ja käsitöö töötoas meisterdatust.

Laager on toimunud Eesti eri paigus: Orul, Taeblas, Põlvas, Sauel.

Korraldab: LIFE laagri meeskond Signe Reinaru juhtimisel
signe.reinaru@gmail.com

Vaata lisaks: www.lifelaager.ee

Bändimuusika

Eestlased on laulurahvas ja kirikus on muusika kesksel kohal. Siiski istuvad mõned pillimehed ja laulunaised veel pingis ja ootavad võimalusi oma oskuste rakendamiseks. Neid tahamegi julgustada üheskoos kaasa teenima!

Organiseerime koolitusi, bändilaagreid, töötubasid. Soovime toetada koguduste noorsoo- ja muusikatööd koostöös vaimulike, kirikumuusikute, noorsootöötegijate ja vabatahtlikega.

Korraldab: Tero Ruotsala
tero.ruotsala@eelk.ee