Loovustegevused

LIFE laager

LIFE laager on kaunite kunstide laager, mis on mõeldud noortele, kellele meeldib tantsida või maalida või kes tahavad avastada oma loovat külge. Laagris saab valida mitmete kunsti valdkondade vahel, et neid õppida oma ala professionaalide käe all.

Laagri viimasel õhtul toimub kontsert ja näitus, kus kõik saavad näidata õpitud tantse ja meisterdatud kunstiteoseid. Oluline koht on ühisel osadusel ja vaimulikul õpetusel, mida jagatakse hommikustel ja õhtustel piiblitundidel. Laager lõppeb jumalateenistusega, kus ka laagrilised oma andidega kaasa teenivad.

Viimati toimus LIFE augustis 2016 Põlva Ühisgümnaasiumis EELK misjonipäevade raames. Täpsemalt…

Korraldab: Signe Reinaru
www.lifelaager.ee

Missamuusikatöö

Pakume muusikalist koolitust rokipoisist kuni kooridirigendini – ja igaühele selle vahel!
Eestlased on laulurahvas ja kirikus on muusika kesksel kohal. Siiski istuvad mõned pillimehed ja laulunaised veel pingis ja ootavad võimalusi oma oskuste rakendamiseks. Neid tahamegi julgustada üheskoos kaasa teenima!

Organiseerime koolitusi, bändilaagreid, töötubasid. Soovime toetada koguduste noorsoo- ja muusikatööd koostöös vaimulike, kirikumuusikute, noorsootöötegijate ja vabatahtlikega.

Korraldab: Tero Ruotsala

Loe noortebändide alustamisest koguduses