In Koolitamine

Koolitus: Püha vaim ja armuannid

Koolituspäev toimub Rannamõisas laupäeval, 16.12. On ka võimalik tulla juba reede õhtul, sest siis on Rannamõisas Reinaru Vendade jõulukontsert kell 19.00. Kes soovib, võib jääda ööbima kogudusemajja (põrandamajutus, kaasa võtta magamiskott, padi ja lina, madratseid on koha peal üsna palju).

Laupäevase koolituse teema on siis Püha Vaim ja Tema töö ning armuannid: mis ja milleks need on ning mida nendega peale hakata? Õpetust jagab Jukka Jämsen, kes on Soome luteri kiriku Lapua piiskopkonna misjoniteoloog. Õpetus on soome keeles tõlkega eesti keelde, tõlgib Rannamõisa koguduse õpetaja Aare Kimmel.

Päevakava on järgmine:
9.30 Kogunemine ja kohv
10.00 Piiblikümblus
11.15 Seminar I
13.00 Lõuna
14.00 Seminar II
15.30 Kohvipaus
16.00 Seminar III
18.00 Kasvurühmad
19.00 Lõpupalve

Ka laupäeval on võimalik jääda veel ööseks. Peale seitset on õhtusöök neile, kes jäävad ööseks. Õhtul on võimalik mängida lauamänge, küpsetada ja kaunistada piparkooke ning osa võtta õhtupalvusest.
Pühapäeval on veel hommikusöök ning võimalus osaleda jumalateenistusel Rannamõisa kirikus, kus Jukka ka jutlustab. Teenistus algab kell 10.30 ja pärast seda sätime koduteele.

Iga koolitusel osaleja võib teha jõudumööda vabatahtliku annetuse kulude katteks.

NB! Kui oled tulemas, anna sellest kindlasti teada Tittale kas meiliteel (titta.hamalainen@eelk.ee) või telefonitsi (+372 534 24 277) hiljemalt kolmapäeval, 13.12.! Siis teame arvestada söögiga. Anna ka teada, kui sul on toidu osas erivajadusi.

Nagu näete, on võimalik veeta terve nädalavahetus Rannamõisas või siis tulla ainult ühel päeval või õhtul. Kui teate kedagi, kes oleks huvitatud, palun jagage infot. Koolitus on avatud kõigile, igas vanuses inimestele. Õnnistatud algavat advendiaega teile kõigile!