AjakirjadPLUSS

 

Pluss on Eesti ainus kristlik noorteajakiri. Pluss on koostatud noorte endi poolt, kus nad saavad väljendada oma mõtteid elust ja usust. Siit leiad noorte maailmapildis olulisi teemakäsitlusi nagu armastus, suhtlemine, enesehinnang ja tulevik. Siin peitub Sõnum päästest: taevariik on lähedal.

Pluss-ajakiri ilmub alates 2010.aastast 4 korda aastas. Väljaandja EELK Misjonikeskus, tegevtoimetaja Sirli Lend.

Loe Pluss ajakirja või telli see endale postkasti.

 

Meie Misjon

 

EELK Misjonikeskuse ajakiri Meie Misjon ilmub 4 korda aastas. Kaks 20-leheküljelist ja kaks neljaleheküljelist numbrit aastas tutvustavad keskuse ja meie partnerite tööd.

Ajakirja toimetab Piret Riim. Meie Misjon saadetakse tellijaile tasuta, kui teatate Misjonikeskusesse (mk@eelk.ee) oma postiaadressi.

Loe uuenenud Meie Misjonit siit: MM kevad 2017

Loe 20-lk mustvalget Meie Misjonit siit: MM kevad 2014; MM sügis 2014MM kevad 2015; MM sügis 2015; MM kevad 2016; MM sügis 2016

Loe 4-lk värvilist Meie Misjonit siit: MM talv 2014; MM suvi 2015; MM talv 2015; MM suvi 2016

 

Hõimurahvaste Aeg

 

Ajakiri Hõimurahvaste Aeg ilmub kaks korda aastas EELK Misjonikeskuse, Eesti Piibliseltsi ja Eesti Evangeelse Alliansi misjonitoimkonna samanimelise koostööprojekti raames.

20-leheküljeline ajakiri käsitleb soome-ugri kristlaste koostööd üle riigipiiride, kutsudes selles osalema ja seda toetama. Väljaanne on mõeldud meie hõimurahvaste, nende kultuuri ja misjonitöö huvilistele.

Ajakiri tuleb teie postkasti, kui toetate mõnda “Hõimurahvaste Aeg” projekti ja lisate oma postiaadressi.
Vaata: hoimurahvad.misjon.ee

 

Misjonikalender

misjoniklndr2017-kaas-handi-300x215Eesti Evangeelse Allianssi misjonitoimkond, mille töös osaleb ka EELK Misjonikeskus, annab aastast 2010 välja oikumeenilist välismisjoni seinakalendrit. Kalendri müügituluga toetatakse kindlaid misjonitegevusi.
Kalendriga on mitmel aastal lisandunud Eesti Lastemisjoni kodulehel lastemisjon.ee välja antavad pühapäevakoolitunni materjalid.
Loe lisaks www.misjon.ee.