Muusika

Misjonikoor

1998. aastal loodud Misjonikooris laulab umbes 40 rõõmsat noort või noore hingega kristlast erinevatest Eestimaa kirikutest ja kogudustest. Dirigent on Maarja Vardja. Lauljad kogunevad harjutusele kord kuus. Päevakavasse kuulub lisaks uute laulude õppimisele ühine lõuna, piiblitund ja palvus. Misjonikoori eesmärgiks on kuulutada evangeeliumit nii muusikas kui sõnas. Oluline osa tööst ongi muusika ja sõna õhtute korraldamine erinevates Eesti paikades. Kuulutusreisid on aga viinud ka Soome, Lätisse, Saksamaale, Venemaale, Ameerikasse, Kanadasse. Olulisel kohal on osalemine misjonipäevadel, erinevatel laulupäevadel ja evangeelsetel suursündmustel. Koorile ja solistidele ning erinevatele instrumentaalkoosseisudele kirjutatud uus looming rikastab Eesti kirikumuusika repertuaari. Misjonikooril on ilmunud seitse CD-d.
Kutsu Misjonikoor külla
Kuula Misjonikoori raadiosarja Pereraadio arhiivis
Misjonikoori koduleht

Rändlaulik Kirsti MalmiVersio 2

Kirsti on meie kiriku rändlaulik, kelle kutsumus on külastada kogudusi, hoolekande-, haridus- ja muid asutusi, et kohtuda inimestega, vestelda elust ja Jumalast ning laulda kitarri saatel tervitusi armuliselt Taevaisalt, kelle unikaalsed meistriteosed oleme me igaüks ja kelle peale saame kõik oma lootuse panna.
Soomlanna Kirsti on Eestis töötanud 1998. aastast ja enamasti peetaksegi teda eestlaseks.
Koostöösooviga võid pöörduda otse Kirsti poole kirsti.malmi@eelk.ee või võtta ühendust Misjonikeskusega.

Kutsu Rändlaulik külla