Raadiosaated

Meie Misjon

EELK Misjonikeskuse raadiosari Meie Misjon kõlab Pereraadio eetris kord kuus. Tunnises saates tutvustame meie misjonitööd ja selle tegijaid, et innustada koguduste liikmeid misjonis osalema ja seda toetama. Saadet toimetab Piret Riim ja see on järelkuulatav Pereraadio arhiivis.

Hooajal 2015/2016 Pereraadio eetris iga kuu esimesel teisipäeval kl 19, kordused K kl 13 ja R kl 24.

PlussPunkt

Plussmeedia poolt loodud noortesaade PlussPunkt rõõmustab kuulajaid kord kuus tunniajase saatega. Teemad saatesse on valitud noorte endi poolt ja neid jagub nii misjonist kogudusetööni kui ka palvetamisest enesehinnanguni. Noored energilised saatejuhid arutlevad teemade üle koos saatekülalistega, mängivad noortepärast kristlikku muusikat ja informeerivad eelolevatest noorteüritustest.

Saade on eetris Pereraadios iga kuu esimesel ja kolmandal esmaspäeval kell 22.00.
Saated on järelkuulatavad Pereraadio arhiivis.

Hõimurahvaste aeg

Raadiosarja Hõimurahvaste Aeg toodeti aastatel 2010-2012 EELK Misjonikeskuse, Eesti Piibliseltsi ja Eesti Evangeelse Alliansi misjonitoimkonna samanimelise koostööprojekti raames. Pooletunnised saated käsitlevad soome-ugri kristlaste koostööd üle riigipiiride, kutsudes selles osalema ja seda toetama. Piret Riimi ja Küllike Evartovi toimetatud saated on järelkuulatavad Pereraadio arhiivis.

Misjonikoor muusikas ja sõnas

Misjonikoori tunniajased raadiosaated olid eetris aastatel 2011-2014. Esimesel hooajal osalesid vestlusringides mitmed Misjonikoori lauljad, teisel hooajal tutvustasime kõiki neid häid abilisi, kellega Misjonikoor on läbi aastate koostööd teinud ja kolmandal hooajal oli fookuses kõik, mis seondus koori CD plaatidega.
Kogu saatesarja ühisosa oli Misjonikoori muusika, vaimulik sõnum ja huumorinurk. Saadete toimetajateks olid Maarja Vardja, Sirli Lend, Kaja Tarto.
Kõik saated on järelkuulatavad Pereraadio arhiivis.

Piibel kaanest kaaneni

Saatesarjas “Piibel kaanest kaaneni” loeti ja kommenteeriti kuue aastaga (2006-2012) salm-salmilt läbi kogu Piibel.
EELK vaimulik Aare Kimmel avab sarjas Piibli-aegset maailma ja seostab loetavat tänapäevaga, muutes sõnumi üldarusaadavaks ja eluliseks. Sarja toimetas Gea Talts.
Kõiki saateid on võimalik järelkuulata ka Pereraadio arhiivis.