Meie Misjon – suvenumber on ilmunud

Misjonikeskuse ajakirja suvenumbris tuleb juttu koguduste väikerühmade juhtimisega seonduvast. Teada saab, miks pole olemas misjonäri ilma läkitajateta. Lugeda on tublidest välismaa noortest, kes meil misjonipraktikal käivad.

Perekond Keskinen jagab seekordseid uudiseid Peterburist. Heidame pilgu septembris Narvas plaanitavale – sel teemal on ka kaanepilt. Teoloogiarubriigis on vaatluse all meeleparandus ja ristimine kui jumalasuhte eeldused.

Juhtkirjas meenutab juhataja Leevi Reinaru meie tõotust leeripühal: „Jah, me tahame edasi elada ja kasvada selles usus, milles meid on ristitud ja mida oleme tundma õppinud – elada evangeelse luterliku kiriku liikmena koguduse keskel ning kuulata Jumala sõna ja osa võtta pühast armulauast, kuulutada head sõnumit Jumalast sõna ja teoga ning teenida oma kaasinimesi Jeesuse Kristuse eeskujul.”

Ajakiri saadetakse tellijatele tasuta, milleks teatage oma postiaadress aadressil mk@eelk.ee.

Autorid kirjutavad ja pildistavad vabatahtlikuna, aga küljenduse, trüki ja postitusega seotud kulude katmiseks vajame teie rõõmsaid annetusi:

SA EELK Misjonikeskus, Swedbank: EE482200001120254269 või SEB: EE551010602016015008.

Head lugemist – pdf versioon on siin!

Tags Clouds