Joel ja Signe Reinaru

Piibliõpetuse õhtu Nõmme Rahu kirikus. Kõneleb Ilkka Puhakka ja tõlgib Joel Reinaru.

Joel Reinaru on üle 10 aasta töötanud oma kodukoguduse (Lääne-Nigula) noortejuhina. Misjonikeskuses töötab noortetöö alal. Vastutab peatoimetajana Plussmeedia tegevuse ja töö eest ning koostöös EELK Laste- ja Noorsotöö Ühendusega korraldab EELK Noortejuhtide seminare. Joel peab oluliseks luua võimalusi noortele, et kaasa teenida jumalariigi töös. Tegutseb ka bändis Reinaru Vennad.

joel.reinaru@plussmeedia.ee, tel: 5635 8329

Life-laager 2013 OrulSigne Reinaru on Lääne-Nigula kogudusest, kus ta on juhtinud väikegruppe ja juhendanud Haapsalu
pühapäevakooli õpetajaid. Hariduselt on Signe kunstiterapeut ja seega oma töödki sidunud loovtegevustega. Suurimaks projektiks on Signe juhitud Life
laager, mis pakub noortele erinevaid tantsu-, kunsti- ja muusikatöötubasid ning annab võimaluse arendada oma oskusi ja andeid kogudusetöös kaasa teenimiseks.

signereinaru@gmail.com, tel: 56644260