Nele Borchardt kirjutab Hongkongist

“Nele lõpetas mullu Hongkongi ülikoolis kaheaastase kantoni hiina keele kursuse ja alustas tööd luterlikus Anointed Grace koguduses, kus keele iseseisev õppimine on jätkunud nüüd juba 10 kuud. Francis õpetab neljandat aastat Hongkongi luterlikus teoloogilises seminaris Vana Testamendi abiprofessorina. Viieaastane Alexandra käib rahvusvahelise inglisekeelse kooli esimeses klassis ja kolmeaastane Sophia lasteaias.”

Selle kokkuvõttega algab 2011. aastal Soome Misjoniseltsi kaudu Hongkongi lähetatud perekond Borchardti tänavune esimene uudiskiri. Perekonna tööd toetab lisaks Soome kogudustele ka EELK Lääne-Nigula kogudus. Ameeriklase Francisega abiellunud Pärnumaalt pärit Nele oleks tänulik rohkemategi kontaktide üle kodumaaga, sest jagada oleks omavahel ju palju!

Nele uusimat kirja saate lugeda siit.

Värskeimad uudised leiate alati Facebookist: Borchardtit Hongkongissa