Perekond Borchardt külastab Eestit

Augusti alguses saab kohtuda alates 2011. aastast Hongkongi Luterlikus Kirikus (HLK) töötava eestlanna Nele Borchardti perega: 1.08 on kavas misjoniõhtu Tallinnas Lasnamäel, Pae 21 kell 18-19.30 ning 6.08 on misjonipere külas Lääne-Nigula koguduses kell 12 algaval jumalateenistusel ning pärast seda kogudusemajas.

Nii EELK Lääne-Nigula kui ka Lasnamäe Markuse kogudused toetavad Nele tööd Soome Misjoniseltsi kaudu, kes perekond Borchardti veel mitmete Soome koguduste toel Hongkongi läkitab.

Kirikuõpetaja Nele arendab alates 2015. a sügisest ingliskeelset kogudusetööd Hongkongi sisserännanute seas. Enamik selle noore osaduskonna liikmeist on filipiinlastest koduabilised. Abikaasa Francis õpetab HLK teoloogiaseminaris Vana Testamenti. Tütred Alexandra ja Sophia käivad koolis.

Tere tulemast augustis kõigile huvilistele Hongkongi uudistest osa saama! Sissepääs on vaba.