Loading Sündmused

2. õppepäev programmi “Kasvuaeg” läbiviijatele

9. veebruar kell 10:00 - 10. veebruar kell 17:00

€20

Programm Kasvuaeg on mõeldud nii vaimulikele kui ilmikutele, et täiendada oma võimekust koguduse väikerühma (piiblitunnid, palveringid, naiste- ja meesteringid jne) juhina. Materjal on mahukas ja sisukas ning samas lihtsalt kasutatav, mille põhjal suudab väikerühma kogunemisi alustada ja juhtida ka selles veel kogenematu koguduseliige.

Väikerühm on paik kristlasena kasvamiseks, oma usu sõnastamiseks, küsimiseks, arutlemiseks, ühiseks Piibli lugemiseks, palveosaduseks. Kõike seda toetav Kasvuaja materjal jaguneb kuueks põhiteemaks: palve ja Piibel; usuelu alused; kristlasena kasvamine; koguduse liikmeksolek; kristlaste ühine vastutus; hingehoid. Teemad jagunevad omakorda mooduliteks, mida saab vastavalt vajadusele loovalt kombineerida erinevate kogunemiste tarbeks.

Kasvuaja läbiviijate õppepäevadel tutvutakse materjali kasutamisvõimalustega ja mõeldakse teemad läbi.

Õppepäevad toimuvad EELK Põlva Maarja koguduse ruumides 26.01 (I osa) ning 9.–10.02 (II osa) kell 10:00 – 17:00.

Koolitavad Virpi Nyman ja Kristiina Nordman, tõlge soome keelest eesti keelde.

Osalustasu 20 € katab mõlema toimumiskorra materjali ja lõunasöögi. Ööbimisvõimalus kokkuleppel.

Registreerimine kuni 20.01 aadressil helene.toivanen@eelk.ee või tel 5646 4135.

Detailid

Algus: