In Misjonikeskus,Üldine

Tere tulemast väikerühmatöö motivatsioonipäevale Tartus!

EELK Misjonikeskus kutsub kõiki, kes on huvitatud koguduses tehtavast väikerühmatööst MOTIVATSIOONIPÄEVALE, mille eesmärk on vastastikune kogemuste jagamine, küsimuste küsimine ja neile vastuste otsimine, kuid ka uuesti väikerühmatööst innustumine.
Kokkusaamine toimub EELK Tartu Maarja koguduses (Õpetaja 5, Tartu) 8. septembril kell 11-16. Palun anna oma tulekust teada ning küsi lisainfot helene.toivanen@eelk.ee või 5646 4135. Osalustasu 5 eurot katab lõunasöögi ja kohvipauside kulud. Registreerimise tähtaeg on 2. september.

Suve alguses Tallinnas toimunud motivatsioonipäeva põhjal ilmus Meie Misjonis artikkel, mille sisuga saab tutvuda siin: http://misjonikeskus.eelk.ee/vaikeruhmajuhtide-motivatsioonipaev/

Väikerühm on hea koht, kus üksteist julgustada ning üksteise eest palvetada, otsides üheskoos Jeesuse ligiolu ja uurida Jumala Sõna. Jeesus ütleb: “Sest kus kaks või kolm on minu nimel koos, seal olen mina nende keskel.” (Mt 18:20)
Eelnev kogemus koguduse väikerühma juhtimisest ei ole vajalik. Teretulnud on kõik huvilised!