Toetamine

Toetades misjonitööd, oled osa sellest tööst!

Leevi ReinaruIga kristlane saab olla osaline hea sõnumi kuulutamisel. Meist igaüks saab toetada oma panusega misjonitöö tegijaid palve, osalemise või annetamise kaudu.

Misjonitöö saabki edasi kasvada tänu ustavatele annetajatele. Sina võid anda oma igakuise panuse Misjonikeskusele.
Vaata siit, milliste projekti elluviimiseks me praegu kõige rohkem Sinu abi vajame.
“Hing, kes jagab õnnistust, kosub, ja kes kastab teisi, seda ennastki kastetakse.” Õp 11:25

-Leevi Reinaru

Misjonikeskusel on palju ustavaid toetajaid. Anne kirjutab, miks on tema toetanud Misjonikeskust.

Minul on lausa mitu põhjust, miks seda teen:

1. 11 aastat tagasi lähetati Rael Keeniasse misjonitööle. Ka meie kogudus oli talle tugikoguduseks. Lähetades ütlesin: „Jah, Jumala abiga.“
    Tol ajal ei olnud mul võimalik rahaliselt tema tööd toetada. Kui aga minust sai pensionär, sõlmisin pangas püsiva lepingu Misjonikeskuse toetuseks, ja nii on see jäänud siiani.
  2. Koosolemised erinevatel misjoniüritustel vajavad toetust.
  3. Arvan, et minu vanaisa tunneks sellest rõõmu ja kui ta veel elaks, teeks ta ise samamoodi.
  4. Kohtudes heade inimestega olen õnnelikum kui ehk muidu oleksin. Leidsin riiulist hea sõna ja pildiga raamatu R.Saard „Hommiku ja õhtu vahel“.
    Tahan üht osa sellest jagada:
    „Kuna oleme kõik söönud kord teadmiste puust ja soovime sealt ikka uuesti süüa, siis tiivustab see meid aega unustades otsima ja uurima, kas on päikese ja kuu all midagi, mis oleks ilus, mis oleks elu pärismõte.
    See näib olevat õnnetu ülesanne, mille Jumal on andnud inimestele endi vaevamiseks, kuni selle äratundmiseni, et ilu ei ole „asi“, vaid eriline viis näha ja seda tõelist, mida me otsime, ei või otsida, kuid võib leida.“

-Anne, EELK Hageri kogudusest