Anneta

Praegu vajame kõige enam Sinu toetust:

1. Evangeeliumi kuulutamine Misjonikoori tööga.
Koori üks eesmärkidest on rikastada meie kirikumuusikat uue loominguga. Misjonikoorina on meie repertuaari fookuses elumuutev sõnum Jeesusest ja meie soov on seda läbi muusika jagada.

Head sõbrad, oleme tänulikud, et CD “Hingekuld” valmis 2016. aasta kevadel ja edaspidi ootame kohtumist teiega muusika-ja sõna õhtutel, kus loodame teie ette jõuda uue plaadi muusikaga.

Oleme väga tänulikud, kui teie lahke abiga saame koguda toetust, et külastada erinevaid Eestimaa kogudusi.

Armas toetaja, oma annetuse saad teha Misjonikeskuse kontole (vt lehe allosas) märgusõnaga “Misjonikoori CD”.

2. Misjonitööle innustamine meediasõnumitega sellest, mida Misjonikeskus koos kogudustega juba teeb.
Kogume annetusi ajakirja Meie Misjon väljaandmiskulude katmiseks.
Ajakiri ilmub 4 korda aastas: paksem kevadel ja sügisel  ning õhem suvel ja talvel.
Ühe lehetiraaži (1400) trükikulud on 670 eur (20 lk mustvalge) või 370 eur (4 lk värviline).
Tellijaile on leht tasuta, st kanname ka postikulud.
Oleme tänulikud, kui leiame selle projekti toetuseks 900 eurot.
Oma annetuse saad teha Misjonikeskuse kontole märgusõnaga “Meie Misjon”.

3. Lasnamäele koguduse rajamiseks.
Lasnamäele Lindakivi keskusesse on teisipäeviti oodatud Jumala Sõna kuulama ja kaasa aitama iga huviline. Ettevõtmine on EELK Pühavaimu koguduse ja Misjonikeskuse koostöö. Selleks, et uus piirkond Tallinnas saaks Jumala Sõnaga teenitud, on vaja häid kaastöölisi, palvetajaid ja rahalist panustamist. Oleme tänulikud igasuguse toetuse eest.
Oma annetuse saad teha Misjonikeskuse kontole märgusõnaga “Lasnamäe”.

Meie töö toimub annetuste toel. Annetada saab SA EELK Misjonikeskus järgmistele pangakontodele:

Swedbank: EE482200001120254269
Swedbank AS, Liivalaia 8, 15040 Tallinn; SWIFT:HABAEE2X

SEB: EE551010602016015008
AS SEB Pank, Tornimäe 2, 15010 Tallinn; SWIFT:EEUHEE2X

ico_seb  Nordea  ico_swed  ico_danske  ico_krediidipank  logo_lhv