Anneta

Praegu vajame kõige enam Sinu toetust:

1. Evangeeliumi kuulutamine Misjonikoori vahendusel.
Koori üks eesmärkidest on rikastada meie kirikumuusikat uue loominguga. Misjonikoorina on meie fookuses elumuutev sõnum Jeesusest ja soov on seda läbi muusika jagada.

Oleme väga tänulikud, kui teie lahkel toel saame külastada erinevaid Eestimaa kogudusi.

Oma annetuse saad teha Misjonikeskuse kontole (vt lehe allosas) märgusõnaga “Misjonikoor”.

2. Misjonitööle innustamine meediasõnumitega sellest, mida Misjonikeskus koos kogudustega juba teeb.
Kogume annetusi ajakirja Meie Misjon väljaandmiskulude katmiseks.
Ajakiri ilmub 4 korda aastas: 12-leheküljeline ajakiri kevadel, suvel, sügisel ja talvel.
Ühe lehetiraaži (1400) küljendus- ja trükikulud on 560 € ajakiri.
Tellijaile on leht tasuta, st kanname ka postikulud.
Oleme tänulikud, kui leiame selle projekti toetuseks 900 eurot.
Oma annetuse saad teha Misjonikeskuse kontole märgusõnaga “Meie Misjon”.

3. Lasnamäele koguduse rajamiseks.
Lasnamäele on rajamisel EELK Püha Markuse kogudus. Pae palvekotta (aadressil Pae 21) on oodatud Jumala Sõna kuulama ja kaasa aitama iga huviline. Koguduse rajamine on EELK Tallinna praostkonna, EELK Pühavaimu koguduse ja Misjonikeskuse koostöö. Selleks, et uus piirkond Tallinnas saaks Jumala Sõnaga teenitud, on vaja häid kaastöölisi, palvetajaid ja rahalist panustamist. Oleme tänulikud igasuguse toetuse eest.
Oma annetuse saad teha Misjonikeskuse kontole märgusõnaga “Lasnamäe”.

Meie töö toimub annetuste toel. Annetada saab SA EELK Misjonikeskus järgmistele pangakontodele:

Swedbank: EE482200001120254269
Swedbank AS, Liivalaia 8, 15040 Tallinn; SWIFT:HABAEE2X