Osale

Plussmeedia tegemistes

Plussmeedia ootab oma tiimi meediahuvilisi noori! Kui Sind paelub meediatööga seonduv, siis võta meiega julgelt ühendust, isegi kui Sul ei ole varasemat kogemust – õpime ühekoos! Sul on võimalus kirjutada artikleid ajakirjale Pluss, teha videointervjuusid, osaleda kristlikel noorteüritusel meediatöötajana, võtta osa rahvusvahelistest meedialaagritest, osaleda lühifilmide tegemisel, kirjutada artikleid ja uudiseid meie kodulehele, teha häid fotosid – nii saad rakendada oma andeid Jumalariigi töö tegemisel.
Vaata: plussmeedia.ee või kirjuta: pluss@plussmeedia.ee.

Misjonikooris

Tere tulemast Misjonikoori!
Ootame oma ridadesse rõõmsaid ja misjonimeelseid lauljaid, kes omavad algteadmisi noodikirjast ja soovivad oma ilusat andi rakendada kirikumuusika heaks. Võta sõber ka kaasa, ikka lauluarmastaja!
misjonikoor.eelk.ee

Noorte või täiskasvanute piiblikursusel

Piiblikursused toimuvad: noortel septembrist maini ja täiskasvanutel jaanuarist detsembrini. Igal aastal moodustatakse uus grupp, millega on võimalik liituda.
Kursuste kohta vaata täpsemat infot siit.
Registreerida on võimalik Misjonikeskuse kaudu: mk@eelk.ee.

Nelja Tuule ristirännakul

Mõnepäevane misjonipraktika Eestis on toimunud kord aastas alates 2008. aastast.
Järgmine rännak toimub 2018. aasta septembri viimasel nädalal Narvas, täpsemalt anname teada ristirännaku Facebooki lehel.

Kontakti hoidmisel misjonäriga

Misjonärid on öelnud: “Küll on tore, kui keegi vahel saadab kaardi, pildi või väikese tervituse kodumaalt!” Selline väike meelespidamine võib misjonipõllul tegutsevale inimesele suureks julgustuseks ja toeks olla. Misjonärid omalt poolt kirjutavad oma tegemistest uudiseid.

Lasnamäe koguduse rajamisel

Kui elad Lasnamäe piirkonnas ja soovid osa saada luterliku koguduse tööst, oled teretulnud Pae palvekotta (Pae 21). Saad olla osaline Lasnamäele rajatavast Püha Markuse kogudusest.

Projektis Hõimurahvaste Aeg

Hõimurahvaste Aeg on EELK Misjonikeskuse, Eesti Piibliseltsi ja Eesti Evangeelse Alliansi misjonitoimkonna koostöö, et tutvustada soome-ugri kristlaste tegemisi üle riigipiiride, kutsuda selles osalema ja seda toetama. Eestis korraldatakse soome-ugri misjonit tutvustavaid üritusi, antakse välja samanimelist ajakirja ning kutsutakse annetama nelja tegevuse heaks eelkõige ida pool: Piibli tõlkimine hõimurahvaste keeltesse, soome-ugri  kogudusetöötajate koolitamine, hõimurahvaste koguduste külastamine, soome-ugri kogudustetöö toetamine.
Vaata: hoimurahvad.misjon.ee

Kutsu külla! Kes?

Misjonikeskus tahab näha ja kuulda erinevatest kogudustest üle Eesti – kutsu meid külla ja teeme midagi üheskoos! Siin saad täita ankeedi, keda ja kuhu soovid kutsuda. Lisainfosse võiksid kirjutada orienteeruva küllakutsumise aja ja millise ürituse / sündmusega on küllakutse seotud. Lisainfos võid esitada ka oma küsimusi seoses külla kutsumisega – võtame Sinuga ühendust!

* vajalik info