Osale

Plussmeedia tegemistes

Plussmeedia ootab oma tiimi meediahuvilisi noori kaasa lööma meie tegemistes! Kui Sind paelub meediatööga seonduv, siis võta meiega julgelt ühendust, isegi kui Sul ei ole varasemat kogemust – õpime ühekoos! Plussmeedia töös on Sul võimalus kirjutada artikleid ajakirjale Pluss, teha videointervjuusid, osaleda kristlikel noorteüritusel meediatöötajana, võtta osa rahvusvahelistest meedialaagritest, osaleda lühifilmide tegemisel, kirjutada artikleid ja uudiseid meie kodulehele, teha häid fotosid – neid kõiki oma andeid on Sul võimalus rakendada Jumalariigi töö tegemisel.
Vaata: plussmeedia.ee või kirjuta: pluss@plussmeedia.ee.

Misjonikooris

Tere tulemast Misjonikoori!
Ootame oma ridadesse rõõmsaid ja misjonimeelseid lauljaid, kes omavad algteadmisi noodikirjast ja soovivad oma ilusat andi rakendada kirikumuusika heaks. Võta sõber ka kaasa, ikka lauluarmastaja!
misjonikoor.eelk.ee

Noorte või täiskasvanute piiblikursusel

Noorte ja täiskasvanute piiblikursused toimuvad igal aastal: noortel septembrist maini ja täiskasvanutel jaanuarist detsembrini. Igal aastal moodustatakse uus grupp, millega on võimalik liituda.
Kursuste kohta vaata täpsemat infot siit.
Registreerida on võimalik Misjonikeskuse kaudu: mk@eelk.ee.

Nelja Tuule ristirännakul

Mõnepäevane misjonipraktika Eestis on toimunud igal suvel alates 2008. aastast. 2016. aastal rännati misjonipäevade “Kae’ üles!” raames Võru- ja Põlvamaal.
Kus toimub järgmine, 2017 aasta rännak, sellest anname teada ristirännaku Facebooki lehel.

Kontakti hoidmisel misjonäriga

Misjonärid on öelnud: “Küll on tore, kui keegi vahel saadab kaardi, pildi või väikese tervituse kodumaalt!” Selline väike meelespidamine võib misjonipõllul tegutsevale inimesele suureks julgustuseks ja toeks olla. Misjonärid omalt poolt saadavad regulaarseid kirju, mille saad Misjonikeskuse kaudu tellida ka oma postkasti. Niiviisi kahepoolse kontakti hoidmisel saad astuda ühe sammukese edasi misjonitöö toetamisel.

Lasnamäe koguduse rajamisel

Igal teisipäeval toimuvad kohtumised Lasnamäel Lindakivi keskuse II korruse saalis algusega kell 18.00 – tere tulemast! Saad olla osaline Lasnamäele rajatavast Püha Markuse kogudusest. Oled väga vajalik – Jumal tegutseb ju oma koguduse kaudu! Õpime Jumala sõnast ja palvetame, et Tema meid kasutada saaks.

Projektis Hõimurahvaste Aeg

Hõimurahvaste Aeg on EELK Misjonikeskuse, Eesti Piibliseltsi ja Eesti Evangeelse Alliansi misjonitoimkonna koostööprojekt eesmärgiga tutvustada soome-ugri kristlaste koostööd üle riigipiiride, kutsuda selles osalema ja seda toetama. Projekti raames korraldatakse Eestis soome-ugri misjonit tutvustavaid üritusi , antakse välja samanimelist ajakirja ning kutsutakse annetama nelja tegevuse heaks eelkõige ida pool: Piibli tõlkimine hõimurahvaste keeltesse, soome-ugri kristlike kogudusetöötajate koolitamine, misjonireisid soomeugrilaste küladesse, soome-ugri koguduste misjonitöö toetamine.
Vaata: hoimurahvad.misjon.ee

Kutsu külla! Kes?

Misjonikeskus tahab näha ja kuulda erinevatest kogudustest üle Eesti – kutsu meid külla ja teeme midagi üheskoos! Siin saad täita ankeedi, keda ja kuhu soovid kutsuda. Lisainfosse võiksid kirjutada orienteeruva küllakutsumise aja ja millise ürituse / sündmusega on küllakutse seotud. Lisainfos võid esitada ka oma küsimusi seoses külla kutsumisega – võtame Sinuga ühendust!

* vajalik info