Advendirõõm Lasnamäel

EELK Lasnamäele rajatav kogudus on alates tänavu detsembrist saanud 24/7 oma käsutusse üüripinna Pae 21 soklikorrusel.

Umbes 150 m2 suurusel pinnal kogunes varemgi üks vabakogudus, nii et saal, lastetuba, kööginurk ja abiruumid ei vaja põhjalikku ümberkujundamist.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sissekäik on tänava poolt, lähedal on bussipeatus, toidukauplus, park. Üüri aitab maksta Olari sõpruskogudus Soomest.

Nüüd on Lasnamäe luterlastel käsil töö plaanimine uutes oludes, sest varem saadi koguneda vaid kord nädalas kaks tundi Lindakivi keskuses. Koguduserajajad on tänulikud hea koostöö eest Lasnamäe linnaosa valitsusega, Tallinna praostkonnaga ning EELK Misjonikeskusega.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Võtmed saadi kätte 29. novembril, mil toimus ka tänujumalateenistus.

Pärast väikest korrastamist on plaanis ruumid sisse õnnistada 20.12.2016 kell 18, misjärel toimub Reinaru Vendade kontsert. Kõik on rõõmsale sündmusele teretulnud!

24.12 kell 16 toimub samas jõulujumalateenistus, kus teenib koguduse õpetaja Kai Petteri Lappalainen ja muusikaga Kirsti Malmi.

Hoidkem Lasnamäe luterlasi jätkuvalt eestpalves, et kogudus kasvaks nii arvuliselt kui Kristuses. Tänu olgu Jumalale!

Rohkem tööst Lasnamäel Lappalaiste soomekeelses blogis