In Kuulutamine,Üldine

Ajakirja Meie Misjon kevadnumber

Misjonikeskuse ajakirja Meie Misjon kevadnumber peaks tellijateni jõudma aprilli kolmandal nädalal. Kevadel ja sügisel paksemana ja suvel ning talvel õhemana ilmuv väljaanne tutvustab misjonikeskuse ja koguduste misjonitööd.

Värskele numbrile on juhtkirja kirjutanud keskuse peasekretär Kristiina Seppel ning vaimuliku sõna EELK täiskasvanute piiblikursuse koordinaator, õpetaja Kalle Kõiv. Oma koguduse misjonit tutvustavad õpetajad Anti Toplaan (Kuressaare) ja Arvo Lasting (Helme). Misjoni olemusest mõtisklevad õpetaja Elve Bender Tarvastust ja Vigala koguduse nõukogu liige Luc Saffre.

Täiskasvanute piiblikursusel osalejad selgitavad, mis neid sellele kursusele tõi. Tutvuda saab ühega misjonikeskuse partnereist, Soome Luterliku Evangeeliumiühendusega. Teada saab, miks tasub tulla 12. mail Nõmme Rahu kirikusse ning kuidas elab kaheaastane kogudus Sakus.

Saima Härm Pärnu Eliisabeti kogudusest avab usujulguse saladust. Lugeja saab teada, mida rõõmustavat on toimumas meie naabermaades. Ülevaate saab uue peapiiskopi, Urmas Viilma ootustest seoses välismisjonäride tööga Eestis.

Mida ajakirjas veel leidub, saab lugeda ka siit pdf-kujul.

Ajakirja saab tellida oma postkasti, kui saadate misjonikeskusesse oma täpse postiaadressi. Tellijaile on ajakiri tasuta, aga oleme alati tänulikud annetuse üle, mis võimaldab Meie Misjonil edasi ilmuda, et olla kaaskristlastele innustuseks ja julgustuseks.

Ajakiri on ilmunud alates 2003. aastast varasema nime all Misjonifailid. Autorid kirjutavad vabatahtlikena, lood kogub kokku toimetaja Piret Riim. Nüüdne number on järjekorras 27., Meie Misjonina kolmas.