In Koolitamine

Credo kursus

Kutsume osalema kursusel Credo 5. okt. Tallinnas hotellis L’Ermitage. Tegemist on Saksa luterlikust kirikust pärit õppematerjaliga, mis tutvustab ristiusu põhiküsimusi.

Kursus on suunatud täiskasvanutele, kes on valmis vastu võtma õppematerjali ning hakkama seda kasutama oma koguduses. Seda materjali on hea kasutada näiteks leeriõppes usu põhiküsimuste selgitamiseks.

Tunnustatud koolitajad Michael ja Merike Schümers Saksamaalt (Kurhessen Waldecki Ev. Lut. Kirik) viivad koolituse läbi eesti keeles, kuid materjalid on saadaval ka vene keeles.

Teemad, mida õppematerjal sisaldab, on kokku seatud nagu “reis usumaale”, kus vaadeldakse tõsiasju elust ja Piiblist:

• Usumaa – kuidas seda tundma õppida?
• Elu mõte – kuidas sellele jälile saada?
• Usutakistused – kuidas nendega ümber käia?
• Umbusalduse haigus – kuidas sellest terveneda?
• Taevas maa peal – kuidas see meie jaoks avaneb?
• Jumala algus meiega – kuidas saame kristlasteks?
• Jumala truudus meie vastu – kuidas jääme kristlasteks? • Jumala inimsõbralikkus – kuidas seda tähistada?
• Lõpujumalateenistus

1. oktoobriks eelregistreerunutele on koolitus tasuta. Kohtade arv on piiratud.

Lisateave:

Leevi Reinaru