In Kuulutamine

Ilmus suvine Meie Misjon

Misjonikeskuse ajakirja suvenumbri juhtkiri kutsub igaüht leidma endale südamelähedast teenimisviisi jumalariigi töös. Lugeda saab kevadel piibli- ja misjonikursuse lõpetanud noorte kooliaasta meenutusi ning ettekujutuse saab EELK noortejuhtide kaheaastasest seminarist.

Keila koguduse õpetaja Marek Roots tutvustab sügisesi kirikupäevi “Kindel linn”. Misjonärid Liliann Keskinen ja Nele Borchardt vahendavad Peterburis ja Hongkongis toimunut, samuti saab osa Laine Petersoni reisist Ülem-Suetukki. Misjoniteoloogia rubriigis avab Kaido Soom Jeesuse kuulutustööle iseloomulikku.

NB! Kahjuks ei külasta perekond Borchardt augustis Eestit, nagu ajakirjas seisab. 

12-leheküljeline värviline ajakiri on kavas välja anda neli korda aastas. Tellijateni jõuab väljaanne tasuta, kui annate postiaadressi misjonikeskusesse teada. Ajakirja autorid kirjutavad ja pildistavad vabatahtlikena, aga trükkimine ja postitus maksavad ning seetõttu on väga oodatud annetused Meie Misjoni väljaandmiseks SA EELK Misjonikeskus arveldusarvetele: Swedbank, EE482200001120254269 või SEB, EE551010602016015008.

PDFi saab lugeda ka siit.