In Koolitamine,Misjonikeskus

Kogudusekooli “Kasvuaeg” juhendajate õppepäev!

Kogudusekool “Kasvuaeg” on mõeldud koguduse liikmetele, kes tahavad sügavamalt mõista, mida tähendab olla kristlane, kuuluda kogudusse, elada kristlasena ühiskonna keskel, kanda vastutust.

Õppematerjal jaguneb kuueks põhiteemaks:
Palve ja Piibel
Usuelu alused
Kristlasena kasvamine
Koguduse liikmeks olemine
Kristlaste ühine vastutus
Hingehoiukursus-Issanda jalajälgedes
Põhiteemad koosnevad omakorda moodulitest, mida saab kombineerida ja kasutada näiteks väikerühma, leerikooli, piiblitunni jm läbiviimiseks.
“Kasvuaja” juhendajate õppepäevad sisaldavad praktilist õpetust materjalide kasutamisest ja ka vaimulikku osa. Koolituspäevadel arutletakse ühiselt teemade üle ja rakendatakse kuuldut ka praktikasse.
Kogudusekooli kursus annab õiguse kogudusekooli läbiviimiseks ja „Kasvuaja“ materjalide kasutamiseks. Juhendajate õppepäevadele on oodatud nii koguduste vaimulikud kui ka need ilmikliikmed, kes on vaimuliku hinnangul sobivad oma koguduses või piirkonnas kogudusekooli teostama.

Ootame Sind juhendajate õppepäevadele!
I õppepäev 11. märtsil 2017 kell 10-17
II õppepäev 25. märtsil 2017 kell 10-17
EELK Tartu Maarja koguduses (Õpetaja 5, Tartu)
III õppepäev 26. märtsil 2017 kell 12 jumalateenistus koos kogudusega, ühise lõuna järel kell 14-18 jätkub koolitus.

Juhendajate koolituspäevade tasu on kokku 25 EUR
Osavõtu tasu sisaldab 3 koolituspäeva (kohvipause, lõunasööki ja õppematerjale).
Küsimused ja registreerimine:
koolituse koordinaator Helene Toivanen: helene.toivanen@eelk.ee, tel 5646 4135
Registreerimise tähtaeg on 5. märts 2017.
Kogudusekool “Kasvuaeg” on EELK Misjonikeskuse, Soome Rahva Piibliseltsi ja Soome Misjoniseltsi ühisprojekt. Materjal on autoriõigustega kaitstud.
Koolitajad on Soome Rahva Piibliseltsi pikaaegsed koolitajad Virpi Nyman ja Arto Valkeapää. Koolitus toimub soome keeles, tõlkega eesti keelde. Kõik materjalid on eestikeelsed.

Üheskoos on rõõmsam kasvada ja õppida!

Loe ka:

Kasvuaeg kui tööriistakast