Misjonikonverents “SEES või VÄLJAS” 2019

Värsket pilku EELK misjonitööle pakub konverents SEES VÕI VÄLJAS 2019

L, 26.10 kell 10.30-17.30 Viimsi Püha Jaakobi kirikus
igale Kiriku liikmele – kantslist kuni tagumise pingini!

Loe sündmuse kokkuvõtet ajalehest Eesti Kirik

Kavas:

11.00 Palve ja sissejuhatus koos emeriitpeapiiskop Andres Põderi ja assessor Katrin-Helena Melderiga

11.20 Ettekanded:

• Mika Vähäkangas (Lundi ülikool): “Kristluse globaalne ruum kaasajal ja tuleviku väljavaated” Vaata slaide (pdf)
  • Liina Kilemit (EELK Usuteaduse Instituut): “Kristlike kogudustega liitumise põhjustest tänases Eestis”
  • Randar Tasmuth (EELK Usuteaduse Instituut): “Hea sõnum läbi isiku ja organisatsiooni” Vaata slaide (pdf)
  • Jaakko Rusama (Helsingi Ülikool): “Transformatsioon globaalses kirikus” Vaata slaide (pdf)

14.30 Õpitoad

• Ave Mölster (Norra Misjoniselts, Saku Toomase kogudus): Väikerühmatöö võimalused koguduses
  • Kaido Soom: Võimalused läbi ametitalituste
  • Ahti Kaera (KrIKi juht, Keila Miikaeli kogudus): Evangeeliumi isiklik jagamine