LIFE laager

LIFE on kristlik laager noortele, kus on võimalik õppida muusikat, maalimist, tantsimist, näitlemist, video tegemist, fotograafiat või käsitööd. Iga osaleja saab valida meelepärase töötoa ning oma oskusi avastada ja arendada professionaalsete õpetajate käe all.

Õhtuti ja hommikuti toimub programm, kus saab kuulda Jumala Sõna, koos ülistada Jumalat ning teiste kristlastega koos olla.

Laagri viimasel õhtul toimub kontsert-etendus, mis pannakse kokku laagri jooksul ning kus näidatakse laagris õpitut. Paneme üles ka näituse valminud maalidest ja käsitöö töötoas meisterdatust.

Laager on toimunud Eesti eri paigus: Orul, Taeblas, Põlvas, Sauel, Laulasmaal.

Korraldab: LIFE laagri meeskond Signe Reinaru juhtimisel
signe.reinaru@gmail.com

Vaata lisaks: www.lifelaager.ee

Plussmeedia

Plussmeedia on kristlik noortemeedia Eestis, kes annab välja ajakirja Pluss, toimetab veebilehte plussmeedia.ee, teeb raadiosaadet PlussPunkt, videotööd lühifilmide ja intervjuude näol ning osaleb erinevatel kristlikel noorteüritustel. Plussmeedia annab noortele võimaluse läbi nende kanalite ise teha kristlikku meediatööd, arendada oma oskusi meedia vallas ning kasutada oma ande Jumalariigi töös.

Misjonäri läkitamine

Kõik ei saa kolida kaugele välismaale misjonitööd tegema, vaid töös on jaotus: ühed on läkitajad ja teised misjonärid. Läkitaja, kelleks saab olla iga kristlane, elab mitmekesistel viisidel kaasa misjonäri elule kaugel maal ning toetab seda, kuidas oskab ja saab. See avab meid jumalariigi tõelisusele kogu maailmas ja suunab nägema teist inimest. Õpime üksteist armastama ja teenima Jumalalt saadud armastuse ja andidega!

Loe pdf-ist, kuidas olla heaks läkitajaks Helene ja Joona Toivanenile Myanmaris!

Bändimuusika

Eestlased on laulurahvas ja kirikus on muusika kesksel kohal. Siiski istuvad mõned pillimehed ja laulunaised veel pingis ja ootavad võimalusi oma oskuste rakendamiseks. Neid tahamegi julgustada üheskoos kaasa teenima!

Organiseerime koolitusi, bändilaagreid, töötubasid. Soovime toetada koguduste noorsoo- ja muusikatööd koostöös vaimulike, kirikumuusikute, noorsootöötegijate ja vabatahtlikega.

Korraldab: Tero Ruotsala
tero.ruotsala@eelk.ee

Loe noortebändide alustamisest koguduses

LifeLaager
Pluss
Gospel-laager 2013 Taeblas