Luuka 10

Mida tähendab Jeesuse järgimine iga päev? Kuidas elada tõeks Jeesuse antud ülesannet ehk olla tunnistajaks ja kuulutajaks sellest, mis Tema on teinud? Luuka 10 on kristliku elustiili koolitus, mis keskendub Jeesuse suuniste järgimisele.

Kui Jeesus palus kõike, mida ta õpetas, teistele edasi anda, siis ta ei palunud seda teha ainult koguduse vaimulikel või kuhugi kaugele misjonäriks minejail, vaid kõigil, kes Tema sõnu tõsiselt võtavad. Luuka 10 näitab, kuidas misjonikäsu täitmiseks ei pea minema tingimata tänavale kuulutama, ehkki ka seda võib teha. Koolitus suunab nägema avaraid võimalusi misjonitööks, mida saab igaüks rakendada iga päev oma pereliikmete, töökaaslaste ja sõprade keskel teadliku kristlasena elades.

Luuka 10 elustiili koolitus (ingl. k. Luke 10 Trasformation ehk L10T) on pärit Lõuna-Aafrikast, põhineb Luuka evangeeliumi 10:1-11 ning esmakordselt peetud Eestis 2017. aastal.

Kestus 6-10 tundi. Koolitaja: teoloogiamagister Liisa Rossi.

Soovid tellida koolitust oma kogudusse? Võta ühendust: liisa.rossi@eelk.ee, tel 51933224. Koolitus on kogudusele tasuta, osalejad maksavad materjalikulu 5 €.

Loe koolituse tagasisidet siit!