Luuka 10

Mida tähendab Jeesuse järgimine igapäevaelus? Kuidas elada tõeks Jeesuse antud ülesannet ehk olla tunnistajaks ja kuulutajaks sellest, mis tema on teinud? Luuka 10 on kristliku elustiili koolitus, mis keskendub Jeesuse antud suuniste järgimisele tänapäeva argielus. Kui Jeesus palus kõike, mida ta õpetas, teistele edasi anda, siis ta ei palunud seda teha ainult koguduse vaimulikel või kuhugi kaugele misjonäriks minejail, vaid kõigil, kes Tema sõnu tõsiselt võtavad. Luuka 10 näitab, kuidas misjonikäsu täitmiseks ei pea minema alati kuhugi tänavale kuulutama, ehkki seda võib muidugi teha. Koolitus julgustab ja annab suuna mõelda misjonitööst väga avaralt, pakkudes juhiseid, mida saab iga kristlane rakendada kasvõi iga päev oma pereliikmete, töökaaslaste ja sõprade keskel kristlasena elades. Luuka 10 elustiili koolitus (ingl. k. Luke 10 Trasformation ehk L10T) on sündinud Lõuna-Aafrikas Lk 10:1-11 põhjal ning tootud Eestisse 2017. aastal.

Kestus 6-10 tundi. Koolitaja Liisa Rossi

Koolitused 2021 sügisel:

* Veebikoolituspäev laupäeval 27.11. kell 10-16 Teams-keskkonnas. Eelregistreerimine kuni 25.11. Veebikoolitus on tasuta, osalejad saavad materjali pdf-failina.

Registreerime koolitustele: https://forms.gle/KBmiLs34aNeUJEqL9

Soovid tellida koolitust oma kogudusse? Võta ühendust: liisa.rossi@eelk.ee, tel 51933224. Koolitus on kogudusele tasuta, osalejad maksavad materjalikulu 5 €.

Loe koolituse tagasisidet siit!