Väikerühmad koguduses

Väikerühmatöö on üks koguduse kasvu võtmetest, pakkudes võimaluse koos teiste kristlastega aega veeta ja arutada usu ja elu küsimusi. Väikerühm toetab vaimulikku kasvamist ja võib saada ukseks kogudusse ka uutele inimestele. Nimelt ei loodud inimest elama üksinda, ega ole ka kristlasel hea jääda üksi.

Väikerühm ei asenda jumalateenistusi, vaid täiendab neid. Väikerühmas võib kaaslastega lähemalt tuttavaks saada, küsida omi küsimusi, jagada mõtteid ja palvesoove. See on otsekui kodu, kus külg külje kõrval kristlastena kasvada.

Et aidata väikerühmasid alustada ja toetada rühmajuhte, pakume ka väikerühmakoolitust, kus tutvutakse erinevate väikerühma võimaluste ja materjalidega ning õpitakse, kuidas rühma alustada ja juhtida. Koolitust saab kohandada kohalikke vajadusi arvestades. Võta siis julgelt ühendust: liisa.rossi@eelk@ee, tel 51933224.

Materjale väikerühmade toeks

Rohkem väikerühmatöö kohta:

Väikerühmad koguduses -veebinari 12.05.2021 salvestus

Väikerühmad – koguduse kasvulava (4.11.2020)

Ühine osadus toetab ja viib kristlaseteel edasi. Käes on väikerühmade aeg – loe ajalehest Eesti Kirik.