Piibliõpetuse õhtu Nõmme Rahu kirikus. Kõneleb Ilkka Puhakka ja tõlgib Joel Reinaru.

Joel Reinaru töötab Misjonikeskuses evangeliseeriva noortetöö alal. Vastutab peatoimetajana Plussmeedia tegevuse eest ning koostöös EELK Laste- ja Noorsotöö Ühendusega korraldab EELK Noortejuhtide seminare. Joel peab oluliseks luua võimalusi noortele kaasa teenida jumalariigi töös. Tegutseb ka bändis Reinaru Vennad.

joel.reinaru@plussmeedia.ee, tel: 5635 8329

Signe Reinaru on kodukoguduses Lääne-Nigulas juhtinud väikegruppe ja juhendanud Haapsalu pühapäevakooli õpetajaid. Hariduselt on Signe kunstiterapeut ja seega oma töödki sidunud loovtegevustega. Suurimaks projektiks on Signe juhitud Life laager, mis pakub noortele erinevaid tantsu-, kunsti- ja muusikatöötubasid ning annab võimaluse arendada oma oskusi ja andeid kogudusetöös kaasa teenimiseks.

signereinaru@gmail.com, tel: 5664 4260

Loe Joeli ja Signe sõbrakirju: talv 2021; sügis 2020; kevad 2020

Joeli ja Signe tööd saab toetada SA EELK Misjonikeskus arveldusarvele: EE081010220217107223, SEB, selgitus: Joeli ja Signe Reinaru toetus