In Koolitamine

Mina Jeesuse jüngriks? Kuidas? Miks? Kas tõesti kutsutud?

EELK Misjonikeskuse uusim koolitus Luuka 10 elustiil on julgustus igapäevaseks kutsumuseks Jeesuse järgijana, tema saadetud jüngrina (Mt 28:18).

Kellele?

Kõikidele, nii vaimulikele kui koguduse ilmikliikmetele.

Eesmärk?

Jeesus on andnud kõigile oma jüngritele misjonikäsu jagada rõõmusõnumit temast. Mida tähendab see tänapäeva maailmas neis olukordades, kus igapäevaselt viibime? Kas see võiks tähendada midagi muud, kui evangeeliumi kuulutamine sõnadega, mis on kutsumus vaid mõnedele? Milline on kristlase kuulutav elustiil? Koolitus julgustab ja annab suuna mõelda misjonitööst väga avaralt ning viisil, mida suudab teoks teha iga kristlane. See pole kitsalt mõistetud misjonitöö, vaid kristlase elustiil.

Kus?

16. veebruaril EELK Rakvere Kolmainu  koguduse ruumides

9. märtsil EELK Tallinna Lasnamäe palvelas, Pae 21

6. aprillil EELK Kuressaare Laurentiuse koguduse ruumides

Millal?

Laupäeval, kell 10:00 – 16:00

Kes?

Koolitajaks on Tartu Maarja koguduse õpetaja ja Soome Evangeelse Luterliku Ühingu (SLEY) misjonär Joona Toivanen.

Hind?

Osalustasu 10 eurot katab materjali ja lõunasöögi kulud.

Registreerimine:

10. veebruariks (Rakvere), 5. märtsiks (Tallinn, Pae palvekoda) ja 30. märtsiks (Kuressaare) aadressil helene.toivanen@eelk.ee või telefonil 5646 4135.