In Koolitamine

Minikonverents “Väikerühmad koguduses”

Väikerühm on koos kasvamise koht. See võib olla piibliring, palvering, naiste- või meestering, teemade ümber koondunud aruteluring jne, mille juhiks ja kokkukutsujaks ei pea olema vaimulik, vaid mida võivad viia läbi ka koguduse ilmikliikmed.
Väikerühm käib koos, et kasvada lähemale Jumalale ning lähtub Jeesuse lubadusest, ”kus kaks või kolm on minu nimel koos, seal olen mina nende keskel” (Mt 18:20)
Kas Sina tahaksid alustada väikerühma oma koguduses, kuid ei tea kuidas ja on tunne, et puudu on kogemusest?
EELK Misjonikeskus on alati valmis nõuga aitama. Tulemas on minikonverents, mille sihtrühmaks on kõik need, kes väikerühmatööst rohkem teada sooviksid ning ehk ka ise sellega alustada tahaksid.

Konverentsil tutvustatakse väikerühma sotsiaalseid aluseid, jagatakse isiklikke kogemusi, antakse juhtnööre alles alustavale väikerühmale ja arutatakse, kuidas rühm võib toetada Jeesuse jüngriks olemist. Samuti tutvustatakse mõnesid väikerühmatöös kasutatavaid materjale.
Ootame Sind 14. oktoobril kell 18.00 – 21.00 Pirita kloostrisse.
Et teaksime arvestada osalejate arvuga kohvilauas ja ruumi paigutusel, palume oma osalemisest teada anda 7. oktoobriks aadressil https://forms.gle/PP25KYGpxmECYzcW6, meiliga mk@eelk.ee või telefonil 56214355 .
Konverentsi osalustasu on 5 €.