In Kuulutamine,Misjonikeskus,Toetamine

Misjoni seinakalender 2016

Kaunite piltidega kalender tutvustab Eesti kristlaste välismisjonit ja kutsub sellele kaasa elama.

Kalendri fotod on teinud misjonärid ise ning need toovad meieni erinevaid hetki teel olemisest. Igale kalendrikuule on lisatud julgustav piiblisalm ning palvesõnad, mida välismisjonitööle ning misjonäridele mõeldes Taevaisa ette kanda.

Kalendaariumisse on  märgitud olulisemad kirikupühad ja rahvakalendri tähtpäevad, nädalanumbrid, päiksetõusud ja -loojangud, kuufaasid ning suuremad üleriiklikud kristlikud sündmused.

Esimestel lehekülgedel tutvustatakse Eestist läkitatud välismisjonäre ning meie kristlaste algatatud MTÜde tegevusi Sambias, Etioopias ja Tais. Juttu tuleb ka misjonipõllust, mille Euroopas valitsev pagulaskriis toob Eestimaale.

Kalender on nüüd klamberkõites. Nagu eelnevatel aastatel, leidub ka käesoleva aasta kalendri tagakaane alaosas rippuva tasku küljest kalendrit välja andvate kirikute kontaktandmed ning pangarekvisiidid misjonitöö toetamiseks.

Kalendri hind on 3 eurot. Kogu tulu läheb misjoniprojektide toetuseks.

011kalender        02-misjoniklndr-2016