In Kuulutamine

Misjonikalender 2019 on ilmunud

Misjonikalendri näol on tegemist seinakalendriga, kus iga kuu tutvustame ühte või mitut Eestist välja läkitatud misjonäri – tema tegevusi, misjonimaad ja inimesi, keda ta teenib. Sel aastal näitame pilte misjonimaa kultuurist ja rahvariietes inimestest. Soovime luua visuaalset seost just kohalikele ainuomase ja iseloomuliku tegevuse ning olekuga. Kalendriga kaasneb lisaleht supiretseptidega misjonimaadelt.

Misjonikalendri eesmärk on informeerida, keda ja kuhu on Eesti kogudused läkitanud. Tutvustada neid, nende igapäevatööd, juba saavutatud töövilju ning edasist visiooni. Misjonikalendrit annab välja Eesti Evangeelse Alliansi misjonitoimkond juba 9. aastat ülevaatega Eesti misjonäridest ja misjoniorganisatsioonidest, keda on iga aasta olnud paarikümne ringis. Neid on välja läkitatud üle maailma – alates Lätist, Kosovost, Handimaast, Indiast, Rootsist, Etioopiast kuni Paapua Uus-Guineani. Igal aastal on kalendri piltide temaatikaks mingi läbiv teema – lapsed, osadus, teekond jmt.

Ka igal EELK kogudusel on võimalik ka oma lettidel Misjonikalenderit müüa, nende hankimiseks on tarvis vaid ühendust võtta EELK Misjonikeskusega. Meilt on võimalik kalender ka endale koju soetada. Kalender maksab 3 €EELK Misjonikeskusest ostetud kalendrite tulu läheb EELK välismisjoni toetuseks.

Soovime, et misjonikalendrid jõuaksid igasse Eestimaa kogudusse ning pakuksid seeläbi kristlastele võimalust olla kaasas, toetada seda olulist ja tihti rasket tööd, mida sellise kutsumusega pühendunud inimesed teevad!

Õnnistatud aasta lõppu kõikidele!

EEA Misjonitoimkond

EELK Misjonikeskus

Tags Clouds