In Kuulutamine,Üldine

Misjonikeskusel valmis uus koduleht!

Nagu näete, on meil veebis uus ilme! Uue kodulehe teostas tehniliselt misjonär Kai-Petteri Lappalainen, kes on meisterdanud veebikodu ka näiteks Ingeri kirikule.

Põhisisu väljamõtlemisel osalesid kõik keskuse töötajad. Tekstid ja pildid said lõplikult paika 4-5 töötajast ja vabatahtlikust tiimi abiga, mida juhtis Plussmeedia kodulehe haldaja Sirli Lend. Meediatiim käis koos kord kuus alates novembrist 2014 – viis kuud kujunes ajaks, millega jõuti vajalik paika loksutada. Uue info ilmumise eest jääb hea seisma keskuse meediatoimetaja Piret Riim, aidates töövaldkondade vastutajatel vajadusel sõnu seada. Püüame aga eelkõige ühiselt hoolitseda selle eest, et sisu oleks värske ja huvitav!

Lehe väljavahetamise tingis tehnika kiire areng: näiteks polnud eelmine koduleht parimal moel jälgitav uusimates nutiseadmetes. Samuti on nüüd rohkem arvestatud peamise sihtgrupiga, kes misjoni kohta veebist infot otsib: nooremate keskealistega. Kodulehel on rohkem pilte ja võimalusi hüpata sotsiaalvõrgustikesse.

Koduleht pole otseselt evangeliseeriv, vaid pigem jagame infot misjonist huvitatutele. Loodame pakkuda sellele mitmekesist vaadet ning julgustada osalema.  Soovijad võivad tellida enda e-postkasti ka misjonikeskuse uudiste kuukirja.

Soovime teile inspireerivaid hetki meie veebikodus!

Teie EELK Misjonikeskus