Misjonikoori CD “Hingekuld” nüüd müügil

Misjonikoori kaheksas helikandja valmis nelipühaks 2016 ja seda esitleti oikumeenilisel palvusel Tallinna toomkirikus.

„Värske plaadi sõnum on, et igas inimeses peitub väga väärtuslik alge, n-ö kullatükk,” iseloomustab kogumikku autor ja koorijuht Maarja Vardja.

„Läbi Püha Vaimu puudutuse saab meie hing elavaks. Saame olla uueks muudetud, elustub meie sisemine ilu. Läbi Issanda õnnistuse saame hoida seda aaret säravana, jagada headust.

Plaadil on 9 laulu, aga kogu muusikat võib käsitleda ka kui 50-minutilist tervikteost. Samas on iga laul kui omaette lugu või jutustus, kuhu mahub ka tänu, ülistus ja palve.”

CD maksab EELK Misjonikeskusest ostes 10 €.

Veel müüvad plaati Tartu Pauluse Raamatupood, Logose pood Tallinnas, Haapsalu Toomkogudus, Lääne-Nigula kogudus, Tallinna Jaani, Kaarli ja Toomkogudus, Allika baptistikogudus, EELK konsistoorium, EELK Kirikumuusika Liit, Oleviste kogudus, Harta internetipood.

Head kuulamist!