In Kuulutamine,Üldine

Nelja Tuule ristirännak 30.06 – 4.07.2015

Kristlased on kutsutud kuulutama Kristust sõnade ja tegudega.
Tänavu ootab Nelja Tuule ristirännak Sind kuulutama ja teenima Tartus kirikupäeva ja laulupeo nädalal. Rännak algab teisipäeval 30.06. kl 17 Maarja kogudusemajast ja lõpeb laupäeval 4.07. u kl 21 lauluväljakul.

Tule misjonimeeskonda vabatahtlikuks! Vajame erinevate annetega inimesi: näiteks lõkkemeistreid, lõkkekohvi pakkujaid, suhtlejaid, näomaalingute tegijaid, autojuhte… Pakume koostegemise rõõmu ja julgust, osadust ja palju muud!

Registreeri end hiljemalt 22. juuniks aadressil tartu.maarja@eelk.ee. Osavõtumaks 25 €.
Ristirännakut korraldab EELK Misjonikeskus koos Tartu kogudustega.
Lisainfo saamiseks helista tel 5621 7575, Kirsti Malmi.
Oled oma teenimisrõõmuga väga oodatud!
Nelja Tuule ristirännak

Nelja Tuule ristirännakuid on korraldatud alates 2008. aastast. Iga kord on need kujunenud omanäoliseks vastavalt piirkonna vajadustele ning rändajate oskustele ja annetele. Mõnel rännakul on läbitud pikemaid vahemaid, aga on keskendutud ka väiksemale piirkonnale, kus on osaletud suurürituste läbiviimises.

Rändama on oodatud igaüks, kes selleks kutsumust tunneb. Kindlasti ei pea osaleja tundma end professionaalse misjonärina, vaid pigem on see võimalus järele proovida, mida Jumal rändajate läbi korda saadab!