In Koolitamine,Üldine

Noored on oodatud piibli- ja misjonikursusele

18–30-aastastele mõeldud kursuse viies lend alustab õppetööd 18. septembril 2015.

Kursus koosneb üheksast nädalavahetusest Põltsamaa koguduse pastoraadis, iseseisvast kodutööst ning praktikast kevadhooajal soovitavalt iga kursuslase kodukoguduses. Kursusel süvendame leerikoolis õpitud teadmisi ning käsitleme ka praktilist nagu diakooniat, misjonit, hingehoidu. Õpime viima läbi palvusi ning saame teadmisi jutlustamisest.

Titta Hämäläinen

Nädalavahetuste sujumise eest vastutavad Kristiina Seppel, Helina Voogne, Teet Kaur ja Titta Hämäläinen; lektoriteks on tunnustatud teoloogid, pastorid ja evangelistid nii Eestist kui ka välismaalt.
Kursuse maksumus on 10 € nädalavahetus ehk õppeaastas kokku 90, LNÜ liikmetele 80 €.

Kandideerimiseks tuleb saata enda lühitutvustus (kes sa oled, millega tegeled, milline on su suhe oma kogudusega ja miks soovid osaleda kursusel) aadressile titta.hamalainen@eelk.ee või EELK LNÜ, Kiriku plats 3, 10130 Tallinn ning koguduse õpetaja soovitus kursusel osalemiseks (vabas vormis) samale aadressile hiljemalt 7. augustil.

Info: titta.hamalainen@eelk.ee või tel +372 534 24 277.
Rohkem infot eelmiste lendude ja kursuse õppetöö kohta leiab internetist aadressilt plussmeedia.ee ning facebook.com/eelkpmk

Pildil piibli- ja misjonikursuse 4. lennu lõpetajad 2015. aasta kevadel.