Noorte Kiviklubi avas uksed

Lasnamäel Pae tänaval, kuhu sai hiljuti ruumid sellesse Tallinna ossa rajatav luterlik kogudus, algasid noorteõhtud Kiviklubi nime all.

Siinsed madala laega ruumid koorilaulu ei soosi, aga bändimuusikaks sobivad hästi. Jaanuaris esmakordselt kokku tulnud noortetöö tiimi poolt võeti Kiviklubi õhtute kavva veel ühislaulud, piibliõpe, viktoriin ning muidugi suhtlemine ja mängud.

Esimene Kiviklubi sai teoks 21. jaanuari õhtupoolikul ja oli jälgitav EELK Lasnamäe Facebooki lehelt, nagu plaanis järgnevailgi kordadel.

Peaesineja oli Andrus Lukas ja Houseband, mobiiliviktoriini korraldasid Plussmeedia noored eesotsas Sirli Lendiga (pildil).

Kai Petteri Lappalaineni piiblitund käsitles kividega seotud kirjakohti. Õhtujuht leiti lausa viimasel minutil Linda Sakala (pildil), EELK Risti koguduse noortetöötaja näol, keda kutsuti Lasnamäe noortetöö tiimis ka jätkama.

Järgmine Kiviklubi on plaanis 18. veebruaril.

Aadressil Pae 21 toimuvad veel Markuse missad pühapäeviti algusega kell 17 (samuti jälgitavad Facebookist) ning teisipäeviti kell 18 saab tulla osadusõhtule Piibli juures.

Koguduse rajamist juhib vaimulikuna Kai Petteri Lappalainen, teisipäevaõhtuid aitab läbi viia muusik Kirsti Malmi. Missadel teenib Tero Ruotsala bänd, lastele on samal ajal oma tegevus. Esimene Lastekas on kavas 12. veebruaril. Täpsemalt: www.markuse.ee/kalender/

Tulge, avastage enda jaoks uus hingekosutus Pae Palvekoja näol! Parkimine on tasuta ja bussipeatused lähedal.