In Kuulutamine

Oleme südames teiega

Kannatamiseaeg kirikukalendris lõpeb juba pooleteise nädala pärast. Algab Kristuse ülestõusmise järgne aeg. Meie ja maailma kannatused tõenäoliselt jätkuvad, ega tea, kui pikalt.

Oleme kaasas kogu maailmas toimuvaga ja palvetame kõigi eest, kellel on haigus, kes viibivad raskes seisundis, kes on kaotanud või kaotavad oma lähedase, kes juhivad kriisi ja töötavad kriisikolletes, kaubanduses või muus teenindussfääris.

Meie palve on: „Issand halasta, Kristus halasta, Issand halasta!“

Palves kanname lootust, et Jumal võib palvete peale katsumuse aega lühendada, anda armu ja kinkida maailmale uue võimaluse elada õigemini, rohkem uskudes ja praktiseerides Jumala-  ning ligimesearmastust.

Meile on antud küll koorem, aga ka aeg hingehoolduseks, õli kogumiseks usulampidesse. On aeg Jumala sõnadesse süveneda ja avastada jumalasuhte tähendust, kogeda hingerahu isegi keset tormi.

Maailma häda ja valu lähedalt näinud ja leevendanud Ema Teresa on öelnud: „Näen Jumalat igas inimeses. Kui pesen leeprahaige haavu, tunnen, et hoolitsen Issanda enda eest. Kas see pole imeline kogemus?“

Me kõik ei saa asuda täna appi kriisikoldesse, kuid saame paluda Jumalat. Saame teha seda, mis on meie võimuses, et muuta hirmust, haigusest ja igasugusest ülekohtust vaevatud maailma!

Misjonikeskuses töötame kodukontorites, aga oleme valmis suhtlema ja palvetame kõigiga, kes tunnevad selleks vajadust.

Leevi Reinaru

juhataja

Tags Clouds