In Koolitamine

Veebikursus: Ootame Jeesust – ehk siis keda?

Advendiaja veebikursusel tutvume Jeesuse nelja nimega, mis on leida juba Vana Testamendi tõotustest, ja näeme, kuidas Jeesuses läksid paljud lubadused täide. Samal ajal saame süvendada oma suhet Jeesusega – Temaga, kelle sünnipäevaks advendiajal valmistume.

Kursus koosneb neljast õpetusvideost, mis ilmuvad vaadatavaks igal advendipühapäeval EELK Misjonikeskuse Facebook-lehele ja YouTube-kontole, kust neid saab vaadata endale sobival ajal.

Teemad:

29.11. Taaveti poeg

6.12. Mina olen

13.12. Moosese sarnane prohvet

20.12. Immaanuel

Neil, kes soovivad rohkem vestelda nädala teemal, on võimalus osaleda ühistel Teams-kokkusaamistel esmaspäeva õhtuti kell 18. Juhised allpool ↓

Kursust viib läbi EELK Misjonikeskuse koolituste koordinaator, misjonär Liisa Rossi.

Kursus on tasuta ja osalemiseks ei ole vaja eelregistreerimist, aga kui tahad endale meeldetuletused videote ilmumisest ning Teams-kohtumistest, anna oma osalemisest märku: liisa.rossi@eelk.ee. 

Teamsis osalemiseks kliki lingile: https://bit.ly/ootame-jeesust. Ekraanile ilmub 3 valikut. Vajuta keskmine valik: Continue on this browser – siis Sul ei ole vaja teha kasutajat ega mingit programmi endale alla laadida. Telefonis osalemiseks on vaja alla laadida vastav äpp. Nõustu kaamera ja mikrofoni kasutamisega, kui tahad et Su pilt on näha ja hääl kuulda (aga lülita mikrofon välja, kui ise ei räägi). Kirjuta järgmisse aknasse oma nimi (piisab eesnimest) ja vajuta Join now (Liitu nüüd).