Perekond Keskinen ja Jaani koguduse koor Peterburist Eestis

Juulis 2016 väisavad Eestit Peterburi Eesti Kultuuriseltsi ja Jaani koguduse koor “Kaja” ning perekond Keskinen, kes teenib Jaani koguduses. Tere tulemast vaba sissepääsuga üritustele kuulama ja kohtuma!

Laupäeval, 23.7. laulab koor Rakvere Kolmainu kirikus kell 18 toimuval palvusel. Samas toimub ka Keskinenide õnnistamine uuele tööperioodile Peterburis.

Pühapäeval, 24.7. laulab koor Väike-Maarjas kell 13 toimuval jumalateenistusel ning ka selle järel. Sealgi on võimalus kohtuda misjoniperega Peterburist: Liliann, Miriam, Hanna, Hannu (pildil).

Keskinenid

Kooris “Kaja”on 20 lauljat. Repertuaaris on nii vaimulik kui ka rahvalik muusika. Kuna juulikuised ülesastumised on kirikuis, siis lauldakse vaimulikku muusikat.

Koor on käinud viimastel üldlaulupidudel ning Kirikupäevadel Tartus. Koori veavad Anton (organist ja kontsertmeister) ja Anastasia (dirigent) Tšernjaev.