Pluss-ajakiri “Andnud KÕIK” on ilmunud

Taas on Plussmeedia noored vabatahtlikud saanud valmis suuremal hulgal häid artikleid, mis kõik kokku moodustavad värske sisu ja kujundusega Pluss-ajakirja “Andnud KÕIK“.

Märtsikuu ajakirjast saad lugeda kristliku jalgpallitööga tegeleva Kuldar Kaljuste lugu. Tutvuda saad veel muusikaprodutsent Daniel Reinaru, fotograaf Hanna Veermäe ja misjonäriga Norrast Kenneth Dasvand. Noortetöö rubriigis on luubi alla võetud Rapla vabakogudus. Piibliõpetuses saad mõtiskleda Kristuse surma ja ülestõusmise teemal ning rohkem teada saada piiblitegelasest Pontius Pilaatus.

Loodetavasti leiad just Sina endale siit põnevat lugemist!

Sul on võimalus endale või sõbrale tellida Pluss-ajakiri posti teel koju!
Tellimuse saab vormistada kodulehel www.plussmeedia.ee/tellimus või saates oma andmed pluss@plussmeedia.ee.

Ajakirja võid küsida ka Tallinnast Misjonikeskusest (Tehnika 115) ja Tartust Pauluse kirikust (Riia 27, tel 7420258). Võid ühendust võtta ka Plussiga: pluss@plussmeedia.ee
Ajakirja üksiknumber maksab 2.49 ja aastatellimus 8 eurot.

Ajakirja on võimalik suuremas koguses osta ka kogudusele / noortegrupile, mille puhul kehtib erihind!

Peagi jõuavad ajakirjad ka kõikidesse rahvaraamatukogudesse (mitte kooliraamatukogud) üle Eesti!
Julgelt võid küsida Pluss-ajakirja ka oma kogudusest!

Varasemaid ajakirju saad lugeda: www.plussmeedia.ee/ajakiri

Loe Hea Sõnumiga Plussi ning jaga seda ka oma sõpradega!