Pluss-ajakiri “Eluvesi” on ilmunud

2016.aasta viimane Pluss teemal “Eluvesi” räägib sellest, mis imeasi see selline on, miks seda vaja ning kust seda leida.

Pealoos tutvustame sportlikku neidu Kätlin Tammistet, kes osales suvistel Rio olümpiamängudel purjetamises. Misjonirubriigis saad lugeda kodumaal tegutseva Kaevu meeskonna tööst ja missioonist. Muusika-valdkonnas sõidame sel korral Hiiumaale, et tutvuda lähemalt Timo Ligega. Piibliõpetuses kirjutab Tanel Ots, kuidas saada ja jagada eluvett ning teada saad rohkem ka Vahemere-äärsete veekogude geograafiast ehk “7 olulist veekogu Piiblis”. Noortetöö osas lähme uurime, mis Elvas põnevat toimub:)

Loodetavasti leiad just Sina endale siit põnevat lugemist!

Sul on võimalus endale või sõbrale tellida Pluss-ajakiri posti teel koju!
Tellimuse saab vormistada kodulehel www.plussmeedia.ee/tellimus või saates oma andmed pluss@plussmeedia.ee.

Ajakirja leiad veel:
-EELK Misjonikeskus (Tehnika 115, Tallinn)
EELK Tartu Pauluse kirik ja raamatupood (Riia 27, Tartu)
Raamatupood Logos (Narva mnt 51, Tallinn)
-Oma kodukoha rahvaraamatukogust
-Oma kogudusest
Plussi toimetusest

Ajakirja üksiknumber maksab 2.49 ja aastatellimus 8 eurot.

Ajakirja on võimalik suuremas koguses osta ka kogudusele / noortegrupile, mille puhul kehtib erihind!

Varasemaid ajakirju saad lugeda: www.plussmeedia.ee/ajakiri

Loe Hea Sõnumiga Plussi ning jaga seda ka oma sõpradega!