Misjonikoor

1998. aastal misjonikeskuse juurde loodud Misjonikoor jätkab 2020. aasta sügisest EELK Mustamäe Maarja Magdaleena koguduse juures.  Eesmärk on kuulutada evangeeliumit nii muusikas kui sõnas. Lauljad kogunevad harjutusele kord kuus, kus päevakavas on ka piiblitund ja palvus.  Kuulutusreisid on viinud lisaks Eesti eri paikade ka Soome, Lätti, Saksamaale, Venemaale, USAsse, Kanadasse. 

Kontakt: dirigent Maarja Vardja, maarja.vardja@eelk.ee
Kuula Misjonikoori raadiosarja Pereraadio arhiivis
Misjonikoori koduleht

Plussmeedia

Plussmeedia koondab noori meediahuvilisi vabatahtlikke, et kuulutada evangeeliumi noortele omasel moel. Ikka uueneva koosseisuga Plussmeedias osaleb igal aastal mõnikümmend 15-30-aastast: kirjutajad, fotograafid, filmijad jt.  Kristlikku meediatööd õpitakse ja harjutatakse üheskoos asjatundjate käe all. Väljendust leitakse Pluss ajakirjas ja PlussPunkt raadiosaates, teistes kristlikes väljaannetes, videoid tehes, veebilehti täites jne. Aastal 2020. saab Plussmeedia 10-aastaseks. 

Vaata Plussmeedia kodulehte

Tunnistamine ja palve

Evangeeliumi kuulutavad Sõna ja palve kaudu Joel ja Signe Reinaru. Joel osaleb mitmesugustel sündmustel ja kohtub inimestega tänavalgi, selgitades Jeesuse kohta Piiblis ja tunnistades, kuidas Jeesus tegutseb ka täna, näiteks haigeid tervendades. Lisaks osaleb Joel kristlikus ansamblis Reinaru Vennad. Signe korraldab LIFE noortelaagreid ja juhib palvele keskendunud väikerühmi. Joeli ja Signe eeskujul on paljud samuti asunud oma igapäevasest usust tunnistusi andma.

Loe:

Joeli ja Signe kiri: sügis 2021

Joeli ja Signe kiri: suvi 2021

Joeli ja Signe kirja: talv 2021

Joeli ja Signe kirja: sügis 2020

Joeli ja Signe kirja: kevad 2020