Loading Sündmused

• Sündmus event on möödas

Luukas 10 elustiil

6. juuni kell 18:00 - 21:00

Mida tähendab Jeesuse järgimine igapäevaelus? Kas misjonikäsk kehtib ka tänapäeval? Kuidas mina seda täitma peaksin? Või kas peaksin? Need on küsimused, mida paljud kristlased endale sageli esitavad. Luuka 10 elustiili koolitus (ingl. k. Luke 10 Trasformation ehk L10T) on sündinud samadest küsimustest ning neile leitud vastustest Lk 10:1-11 põhjal.
Koolituse eesmärk on avada seda, mida tähendab igapäevaselt Jeesuse järgmine tänapäeva maailmas ning kuidas sellest võiks saada elustiil.
Koolitajaks on EELK Tartu Maarja koguduse õpetaja, Soome luterliku evangeeliumiühingu misjonär Joona Toivanen.

Lisainfo ja registreerimine 2. juuniks Helene Toivanen, tel 5646 4135 helene.toivanen@eelk.ee
Osavõtutasu 10 eurot katab materjalide kulud ning sisaldab väikese õhtuse teehetke.

NB! Koolitus toimub kahes osas, 6. ja 13. juuni õhtul kell 18 – 21.

Detailid

Kuupäev: