Väga oluline osa misjonitööst tehakse ära nähtamatus maailmas: palvetamine ja eestpalve saadab korda palju enam, kui silmaga võib kohe näha.

Eestpalvekoguduste paarid

tegutsevad EELKs alates 2017. aastast, kes üksteise eest palvetavad ja omavahel suhtlevad. Keskmiselt osaleb selles kristlikku osadust toetavas tegevuses umbes 30 kogudust aastas. Igal aastal loositakse uued paarid, aga ka eelmise eestpalvepaarilisega võib loomulikult suhet jätkata. Eestpalvekoguduste liikumist koordineerib Helene Toivanen, jätkates sellega Myanmarist.

Misjonikeskuse eestpalvesoovid:

Et oleks õnnistatud:

• Lasnamäele koguduse rajamine
  • Koguduste laste- ja noortetöö
  • Helene ja Joona Toivaneni töö teoloogiainstituudis Myanmaris
  • Liliann Keskineni töö Venemaal Ingeri kiriku meediaosakonnas ja ersa keele piiblitõlketoimkonnas
  • Mustamäele, Sakku ja Sauele kiriku ehitamine ning Tartu Maarja kiriku remont
  • Missio Läänemaa “Rõõm vabadusest” 15.-22. augustil 2021 ettevalmistamine

Et leiduks:

• Eestist misjonäridena välja läkitatavaid
  • Eestis tugikogudusi meie välismisjonäridele Myanmaris ja Venemaal

Tänu Jumalale:

• toimuvad piiblikursused täiskasvanutele ja noortele
  • Plussi noortetöö eest
  • Misjonikoor saab jätkata EELK Mustamäe koguduse juures
  • leidunud on misjonikeskuse koolitusjuht: Liisa Rossi

Jäta siia oma palvesoov ja me palvetame selle eest kolmapäevasel töötegijate koosolekul.

* vajalik info