Väga oluline osa misjonitööst tehakse ära nähtamatus maailmas: palvetamine ja eestpalve saadab korda palju enam, kui silmaga võib kohe näha.

Eestpalvekoguduste paarid

tegutsevad EELKs alates 2017. aastast, kes üksteise eest palvetavad ja omavahel suhtlevad. Keskmiselt osaleb selles kristlikku osadust toetavas tegevuses umbes 30 kogudust aastas. Igal aastal loositakse uued paarid, aga ka eelmise eestpalvepaarilisega võib loomulikult suhet jätkata. Eestpalvekoguduste liikumist koordineerib Helene Toivanen.

Misjonikeskuse eestpalvesoovid:

Et oleks õnnistatud:

• Lasnamäele koguduse rajamine
  • Koguduste laste- ja noortetöö
  • Helene ja Joona Toivaneni töö Kagu-Aasias
  • Liliann Keskineni töö Venemaal Ingeri kiriku meediaosakonnas ja ersa keele piiblitõlketoimkonnas
  • Mustamäele, Sakku ja Sauele kiriku ehitamine ning Tartu Maarja kiriku remont

Et leiduks:

• Eestist misjonäridena välja läkitatavaid
  • Eestis tugikogudusi meie välismisjonäridele Kagu-Aasias ja Venemaal

Tänu Jumalale:

• raamatu “Usalduse viljad” valmimise eest
  • Lasnamäe osakogudusele oma õpetaja leidumise eest
  • Plussi noortetöö eest
  • Missio Läänemaa “Rõõm vabadusest” 15.-22. augustil 2021 kordamineku eest

Jäta siia oma palvesoov ja me palvetame selle eest kolmapäevasel töötegijate koosolekul.

* vajalik info