In Koolitamine

Väikerühmad koguduses veebinar 12.05 kl 18-21

Väikerühm on koos kasvamise koht. See võib olla piibliring, palvering, naiste- või meestering, aruteluring jne, mille juhiks ja kokkukutsujaks ei pea olema vaimulik, vaid võivad olla ka koguduse ilmikliikmed. Käiakse koos, et kasvada lähemale Jumalale, lähtudes Jeesuse lubadusest: ”kus kaks või kolm on minu nimel koos, seal olen mina nende keskel.” (Mt 18:20)

Kas Sina tahaksid alustada väikerühma oma koguduses, kuid ei tea, kuidas, ja kogemusest näib puudu? Või Sul on juba oma väikerühm ja sooviksid ka teiste kogemusi kuulda?

Ka tänavu korraldab EELK Misjonikeskus minikonverentsi „Väikerühmad koguduses” – seekord turvaliselt veebinarina Zoomis 12. mail kell 18.00-21.00.

Peaettekanded:

Anti Toplaan Saarte praostkonna väikerühmatööst

Toomas Nigola väikerühmatöö võimalustest interneti keskkonnas

Oma väikerühmakogemusi jagavad eri konfessioonide esindajad.

Tervitused toovad EELK peapiiskop Urmas Viilma ning EMK superintendent Robert Tšerenkov.

Iga osaleja saab kogemuse väikerühmas osalemisest!

Palume oma osalemisest teada anda 10. maiks aadressil https://forms.gle/H35fHHBk36RL8tjL8, meiliga mk@eelk.ee või telefonil 56214355. Registreerinutele saadame enne konverentsi algust osalemiseks lingi.

Konverents on tasuta.

Tags Clouds