In Koolitamine

Väikerühmad koguduses

Väikerühm on koos kasvamise koht. See võib olla piibliring, palvering, naiste- või meestering, teemade ümber koondunud aruteluring jne, mille juhiks ja kokkukutsujaks ei pea olema vaimulik, vaid mida võivad viia läbi ka koguduse ilmikliikmed. Väikerühm käib koos, et kasvada lähemale Jumalale ning lähtub Jeesuse lubadusest, ”kus kaks või kolm on minu nimel koos, seal olen mina nende keskel” (Mt 18:20).

Kas Sina tahaksid alustada väikerühma oma koguduses, kuid ei tea kuidas ja on tunne, et puudu on kogemusest?
EELK Misjonikeskus on alati valmis nõuga aitama. Nüüd aga on juba teist korda tulemas minikonverents, mille sihtrühmaks on kõik need, kes väikerühmatööst rohkem teada sooviksid ning ehk ka ise sellega alustada tahaksid.
Konverentsil tutvustatakse väikerühma sotsiaalseid aluseid, jagatakse isiklikke kogemusi, antakse juhtnööre alles alustavale väikerühmale ja arutatakse, kuidas rühm võib toetada Jeesuse jüngriks olemist. Samuti tutvustatakse mõnesid väikerühmatöös kasutatavaid materjale.

Ootame Sind 13. mail kell 17.30–21 Pirita kloostri ruumidesse. Et teaksime arvestada osalejate arvuga kohvilauas ja ruumi paigutusel, palume oma osalemisest teada anda aadressil https://forms.gle/PP25KYGpxmECYzcW6, meiliga mk@eelk.ee või telefonil 5614355 .
Konverentsi osalustasu on 5 €.

KAVA:
17.30 Kogunemine
17:50 Ülistus
18:00 Avasõnad –  Väikerühmade roll koguduse ehitamisel, Katrin-Helena Melder.
18:10 – 18:40 Väikerühma sotsiaalsed alused, Liina Kilemit.
18:45 – 19:15 Tunnistused (3x10min)

 Tia Vene
 Ly Linnasmäe – tutvustab CBS materjalide uusi võimalusi.
 Margus Pootsmaa

19:15 Kohvipaus
19:30 – 20:15 Väikerühma näidistund juhendajate kaasabil. Konverentsil osalejad jagunevad
6-10 liikmelistesse rühmadesse.
20:15 – 20:30 (Väikerühma ABC, koguduseliige mugavustsoonist välja), Helina Voogne.
20:30 – 20:45 Väikegrupp toetab Jeesuse jüngriks olemist, Hindrek Taavet Taimla.
20:45 – 20:55 Ülistus, võimalus eestpalveks.
20:55 – 21:00 Lõppsõna ja palve, Leevi Reinaru