Välismisjon

Kõik ei saa kolida kaugele välismaale misjonitööd tegema, vaid töös on jaotus: ühed on läkitajad ja teised misjonärid. Läkitaja, kelleks saab olla iga kristlane, elab mitmekesistel viisidel kaasa misjonäri elule kaugel maal ning toetab seda, kuidas oskab ja saab. See avab meid jumalariigi tõelisusele kogu maailmas ja suunab nägema teist inimest. Õpime üksteist armastama ja teenima Jumalalt saadud armastuse ja andidega!

Misjonipõllul olevat misjonäri toetab kodumaal tugikoguduste võrgustik. Tugikoguduse peamine roll on olla toeks konkreetsetele misjonäridele, keda nende kirikust on välja läkitatud. Selles rollis on hõlmatud palvetamine misjonäride eest; nendega regulaarne suhtlemine ja üksteise julgustamine; oma koguduses misjonäridest ja misjonitööst rääkimine; misjonäride rahaline toetamine ning pühendumine tugikoguduseks olemisele kuni misjonäride tööperioodi lõppemiseni.

LOE VEEL:

Kuidas misjonäridele kaasa elada – Helene Toivanen