Liliann Keskinen

Liliann Keskinen (EELK) läkitati misjonitööle 1999. a meie hõimurahvaste juurde Mordvasse. Koos soomlasest abikaasa Hannuga teenisid nad hiljem mitu aastat Siberis Omskis, kuid tekkinud viisaprobleemide tõttu pidid nad tagasi tulema Eestisse. 2013. a augustis naasid nad Venemaale ja asusid tööle Peterburi Jaani kogudusse. Liliann oli pühapäevakooli õpetaja ja Hannu pidas eestikeelseid jumalateenistusi. 2017. a sügisel said nad Ingeri kirikult uued ülesanded kirikuvalitsuses. Liliann töötas infotalituses ning Hannu toimetas Ingeri kiriku soomekeelset kodulehte, tegeles vajadusel kiriku finantsküsimustega ning pidas soomekeelseid jumalateenistusi. 2019. a suvel kolis pere Soome. Liliann jätkab kaugtööna Ingeri kiriku teenimist soomekeelse infotööga ja aitab tõlkida Vana Testamenti ersa keelde.

Tugikogudused Eestis (EELK): Kaarli, Rapla, Haapsalu.

Lähemalt saad Lilianni tegemistest lugeda ajakirjast Meie Misjon ja sõbrakirjadest:

Sõbrakiri 1/2020_Kevad PDF