Toivanenid Myanmaris

Helene ja Joona Toivanen suundusid 2019. aasta sügisest kolmeks aastaks Myanmarisse. Esimene aasta on planeeritud intensiivseks keeleõppeks ning järgmised kaks aastast hakkavad nad õpetama kohaliku väikese luterliku kiriku (Lutheran Church of Myanmar) teoloogilises instituudis ning korraldama kogudustes seminare usu põhialustest nii vaimulikele kui koguduse ilmikliikmetele. See on kohaliku kiriku arengut toetav töövorm, mis loob võimaluse iseseisva ja selge identiteediga kiriku tekkimiseks.

Tugikogudused Eestis (EELK): Jõgeva, Jämaja, Saku, Helme, Tartu Pauluse, Tartu Maarja, Põlva, Rakvere, Valga praostkond.

Misjonäride päevakajalist infot saad näha Facebookist ja Instagrammist: Toivaset Missio

Lähemalt saad Toivanenide tegemistest lugeda ajakirjast Meie Misjon ja sõbrakirjadest:

Sõbrakiri 1/2020_kevad PDF

Sõbrakiri 2/2019_talv PDF