Toivanenid Myanmaris

Helene ja Joona Toivanen suundusid 2019. aasta sügisest kolmeks aastaks Myanmarisse. Esimene aasta kulus intensiivseks keeleõppeks ning järgmised kaks aastast on nad õppejõud kohaliku noore luterliku kiriku (Lutheran Church of Myanmar) teoloogilises instituudis. Samuti aitavad nad välja töötada kogudustes usu põhialuste seminare koguduse liikmetele. Nende töö loob parema võimaluse iseseisva ja selge identiteediga luterliku kiriku tekkimiseks.

Tugikogudused Eestis (EELK): Jõgeva, Jämaja, Saku, Helme, Tartu Pauluse, Tartu Maarja, Põlva, Rakvere, Valga praostkond.

Misjonäride päevakajalist infot saad näha Facebookist ja Instagrammist: Toivaset Missio

Lähemalt saad Toivanenide tegemistest lugeda ajakirjast Meie Misjon ja siit sõbrakirjadest ning artiklitest:

Misjonipüha tervitused Myanmarist ja Kambodžast 25.10.2020

Sõbrakiri 3/2020 sügis PDF